Online účetnictví 2018-01-22T18:38:25+00:00

Online účetnictví

Využijte naši novou službu online vedení účetnictví a mějte naši práci plně pod kontrolou.

Online účetnictví

Jdeme s dobou. A dnešní doba je rychlá a uspěchaná. Pracujeme precizně, s rozmyslem a důsledně, to nám však nebrání zrychlovat tempo komunikace s vámi. Nově jsme pro vás zavedli službu vedení online účetnictví

CHCI ŘEŠIT ÚČETNICTVÍ ONLINE

Elektronický import účetních dokladů

Online vedení účetnictví má jednu velkou výhodu. Odpadá nutnost dvojího zpracování prvotních dokladů. Sami si vkládáte data do účetního programu a navíc máte možnost vystavovat faktury, vést své pokladní doklady nebo přehled skladových pohybů.
V online účetním programu máte o svých účtech přehled kdykoliv a kdekoliv.

Účetní program bez nákladů

Máte z online účetnictví strach kvůli další investici? Nic takového vám nehrozí. Žádný vlastní účetní software si pořizovat nemusíte. O vše se postaráme za vás. Nasdílíme vám přístupy do našeho účetního programu a ten vám bude vždy zcela k dispozici.

Vaše účty v našich rukách

Systém naší spolupráce se nijak nemění. Plně zodpovídáme za celý stav účetnictví. Vaše účty jsou v našich rukách stále v bezpečí. Tak jako doposud.
Tak co říkáte, půjdeme spolu moderní cestou? Využijete veškeré výhody, které vám online účetnictví nabízí? Nebo zůstanete u klasiky, na kterou jste již zvyklí? Ať už se rozhodnete jakkoliv, jsme vám plně k službám.